Kurzy

Čo vás vieme naučiť

Kurz Atrana terapie ®

Na našom kurze Atrana terapie vás naučíme pohodlný spôsob, ako sa zbaviť citových, emocionálnych a energetických blokov už od prenatálneho obdobia. Naučíme vás, ako vyrovnávať váš čakrový systém pomocou jemných dotykov a tiež vám ukážeme, ako otvoriť dvere k plnému potenciálu a harmónii tela a ducha. Zistíte, ako vnímať svoje pocity srdcom, čím získate hlboký vhľad do svojej vnútornej rovnováhy

Cena kurzu: 150€

Kurz Kinesiotapingu na domáce použitie

Na našom kurze kineziotapu vás naučíme ako si doma môžete pomôcť od bolestí ( kolena, ramen, karpálneho tunelu, chrbta a pod.) pomocou terapeutickej pásky – tapu, bez použitia liekov. Kineziotaping sa využíva aj ako prevencia pri športe, pri plochonoží, vybočeného palca ( hallux valgus…). Naučíme vás ako správne nalepiť pásku, akou silou, akým smerom aby ste ju vedeli nalepiť sám sebe, alebo členom rodiny.

Cena kurzu: 150€

 

 

Kurz Akašického čítania

ide o čítanie z vášho energetického poľa, kde sú uložené všetky vaše
záznamy z minulosti, prítomnosti, ale aj pravdepodobný priebeh budúcnosti . Sú tu uchované všetky vaše skúsenosti, udalosti, činy, myšlienky. Pomôže vám pri riešení vašich problémov a nájsť odpovede na vaše otázky. Je možné samostatné čítanie, aj čítanie na diaľku. Trvanie podľa potrieb a otázok klienta.

Cena kurzu: 150€

Kurz Baby masáže

Kurz je vhodný pre širokú verejnost, rodičov malých detí, tehotné ženy ako príprava. Masáž je vhodná pre bábätká od narodenia do 1-2 rokov. Láskyplná masáž je úžasný spôsob, ako svoje dieťa zahrnúť teplom, dôverou a pocitom bezpečia. Masážou sa posilňujú väzby medzi rodičom a dieťaťom, čo prináša veľké porozumenie medzi nimi. Tieto dotyky sú nesmierne dôležité ak bolo tehotenstvo nepokojné, bábätko sa narodilo skôr, pôrod bol zložitejší , dieťatko bolo v inkubátore atď. Vytvára satak kúzelné a liečivé spojenie medzi dieťatkom a rodičom a postupne sa odplavujú rôzne strachy, napätie, úzkosti a pomáháme uzdraviť dieta na psychickej, ale aj fyzickej úrovni.

Cena kurzu: 150€

 

 

Events in jún 2024

  • There are no events scheduled during these dates.

Fyzioterapia nie je len o liečbe tela, ale aj o liečbe ducha.