Kurzy

Čo vás vieme naučiť

Kurz Atrana terapie ®

Na našom kurze Atrana terapie vás naučíme pohodlný spôsob, ako sa zbaviť citových, emocionálnych a energetických blokov už od prenatálneho obdobia. Naučíme vás, ako vyrovnávať váš čakrový systém pomocou jemných dotykov a tiež vám ukážeme, ako otvoriť dvere k plnému potenciálu a harmónii tela a ducha. Zistíte, ako vnímať svoje pocity srdcom, čím získate hlboký vhľad do svojej vnútornej rovnováhy

Cena kurzu: 150€

Kurz Kinesiotapingu na domáce použitie

Na našom kurze kineziotapu vás naučíme ako si doma môžete pomôcť od bolestí ( kolena, ramen, karpálneho tunelu, chrbta a pod.) pomocou terapeutickej pásky – tapu, bez použitia liekov. Kineziotaping sa využíva aj ako prevencia pri športe, pri plochonoží, vybočeného palca ( hallux valgus…). Naučíme vás ako správne nalepiť pásku, akou silou, akým smerom aby ste ju vedeli nalepiť sám sebe, alebo členom rodiny.

Cena kurzu: 150€

 

 

Kurz Akašického čítania

ide o čítanie z vášho energetického poľa, kde sú uložené všetky vaše
záznamy z minulosti, prítomnosti, ale aj pravdepodobný priebeh budúcnosti . Sú tu uchované všetky vaše skúsenosti, udalosti, činy, myšlienky. Pomôže vám pri riešení vašich problémov a nájsť odpovede na vaše otázky. Je možné samostatné čítanie, aj čítanie na diaľku. Trvanie podľa potrieb a otázok klienta.

Cena kurzu: 150€

Kurz Baby masáže

Kurz je vhodný pre širokú verejnost, rodičov malých detí, tehotné ženy ako príprava. Masáž je vhodná pre bábätká od narodenia do 1-2 rokov. Láskyplná masáž je úžasný spôsob, ako svoje dieťa zahrnúť teplom, dôverou a pocitom bezpečia. Masážou sa posilňujú väzby medzi rodičom a dieťaťom, čo prináša veľké porozumenie medzi nimi. Tieto dotyky sú nesmierne dôležité ak bolo tehotenstvo nepokojné, bábätko sa narodilo skôr, pôrod bol zložitejší , dieťatko bolo v inkubátore atď. Vytvára satak kúzelné a liečivé spojenie medzi dieťatkom a rodičom a postupne sa odplavujú rôzne strachy, napätie, úzkosti a pomáháme uzdraviť dieta na psychickej, ale aj fyzickej úrovni.

Cena kurzu: 150€

 

 

Week of júl 8th

pondelok utorok streda štvrtok piatok sobota nedeľa
8. júla 2024
9. júla 2024
10. júla 2024
11. júla 2024
12. júla 2024
13. júla 2024
14. júla 2024

Fyzioterapia nie je len o liečbe tela, ale aj o liečbe ducha.